Българи и европейци страдат от постковид-19 синдром, но или не знаят за това, или подценяват симптомите, които имат. Това заяви пред „Здраве с Телеграф” д-р Калина Колева, д.м., която е кардиолог, ангиолог, интернист и спешен лекар в Ботевград и в София.
Тука можете да прочетете цялото интервю.




